Проектні роботи

Проектні роботи – це ідеї, які проектна група ТзОВ “Фірми “Інтербуд” перетворює в реальність

ТзОВ “Фірма  “Інтербуд” займається розробкою проектної документації уже понад 8 років. На фірмі працюють сертифіковані архітектори і конструктори. Ми розробимо для Вас проектну документацію за короткі терміни і за низькими цінами. У нас є досвід роботи з замовниками по всій Україні  у тому числі із Європейськими інвесторами та бюджетними організаціями.

          Процес проектування, включає комплекс робіт, який складається з пошуку, досліджень, розрахунків для створення нового об’єкту, його реконструкції, модернізації.

         Здійснення проекту спеціалісти нашої компанії починають з оформлення необхідних документів згідно із законами України та  міжнародними стандартами якості, готові супроводжувати ваш об’єкт на будь-якій стадії – від передпроектних пропозицій до здачі в експлуатацію  готового об’єкту.

         Сучасні вимоги до нових проектів потребують прийняття раціональних   планувальних рішень, пов’язаних з економічними витратами будівельних матеріалів і трудовими витратами. Ми пропонуємо оптимальні архітектурні, конструктивні та інженерні рішення. Ми завжди готові запропонувати рішення, найбільш вигідні для Вас.

          Клієнти бажають бачити проект та готовий об’єкт надійним, продуманим, довговічним, сучасним та естетичним, а ТзОВ Фірма  “Інтербуд” несе відповідальність за досконале виконання цих робіт.

               ТзОВ “Фірма  “Інтербуд” здійснює наступні види проектних робіт:
– комплексне проектування житлових,громадських,виробничих будівель та споруд будь-якої складності (СС1,СС2,СС3)

 • консультування в галузі будівництва, розробка проектів на нове будівництво,реконструкцію, підсилення та капітального ремонту будівель і споруд;
 • архітектурне та будівельне проектування житлових, громадських, виробничих будівель та споруд будь-якої складності;
 • проектування інженерних споруд, доріг;
 • розробка проектів організації будівництва (ПОБ) та проектів виконання робіт (ПВР);
 • проекти реконструкції, капітального ремонту, підсилення, відновлення будівель та споруд ;
 • технічне обстеження будівель та споруд
 • розробка окремих та спеціальних розділів проекту (зовнішніх та внутрішніх інженерні мережі,вентиляції,електрики,води,каналізації, ОВНС тощо.)
  – адаптація іноземних проектів відповідно до державних будівельних норм України
  – авторський нагляд за будівництвом (новим будівництвом, розширенням, реконструкцією і технічним переоснащенням) будинків та споруд

         Проектування виконується як для звичайних, так і для територій з підвищеною сейсмічністю та складними інженерно-геологічними умовами для будівель та споруд усіх класів відповідальності (СС1, СС2, СС3).

Категорії проектних робіт:

Промислові

   
 

Житлові

   
 

Котеджі/приватні будинки

 

Громадські