Генпідрядні роботи

Процес будівництва поєднує цілий комплекс складних і специфічних робіт. Для того, щоб їх перебіг не порушували простої, перебої та інші труднощі, існує генпідряд. Деякі компанії недооцінюють роль, яку він виконує на будівельних майданчиках при зведенні об’єктів. Намагаючись справитися своїми силами, вони витрачають значні кошти на послуги профільних спеціалістів, залучають сторонніх працівників та постійно хвилюються про те, як би не допустити помилок в управлінні. Щоб бути впевненим у своєчасному виконанні робіт, краще знайти партнера, який візьме на себе управління всіма процесами і буде відповідати за взаємодію підрозділів. Результатом, до якого обов’язково приведе професійно виконаний генпідряд, стане безперебійна робота і суттєва економія коштів та часу.

По суті, генпідряд  контролює всі етапи будівництва, окремі види робіт та хід їх виконання, несе відповідальність за результати та якість. Замовнику не доводиться вникати у специфіку всього переліку необхідних маніпуляцій на будові. І сантехнічні, і електромонтажні, і кам’яні, і інші будівельні роботи будуть під наглядом спеціалістів. Звичайно, якщо ретельно вибрати організацію, яка візьме на себе цю функцію.

ТзОВ  “Фірма “Інтербуд” може взяти на себе виконання робіт “під ключ”. Привабливість такої схеми для Замовника пов’язана у першу чергу з наявністю прямого контакту тільки з компанією, яка вирішує всі багаточисельні питання, які неминуче виникають в проектних, будівельних, монтажних, оздоблювальниих та пуско-наладочних робіт. Генпідряд дає можливість суттєво зекономити кошти, уникнувши при цьому необхідності залучати по різних видах робіт численні компанії та контролювати і координувати їх роботу.